LYŽAŘSKÁ ŠKOLA – kurzy pro děti z mateřských a základních škol info

Kurzy probíhají lyžařské škole KRTEČEK ve SKI areálu STARÁ VES, přesný termín dle sněhových podmínek (leden, únor)

POPIS KURZU:

5-denní výjezdový lyžařský kurz (Po-Pá) pro děti od 3 let

2 hod. lyžování denně

Náplní kurzu je skupinová výuka lyžování, přizpůsobená dětem předškolního a školního věku. Cílem je osvojení si základních lyžařských dovedností, popř. jejich rozvoj, formou zábavných her na sněhu. Odjezd od školy a příjezd opět ke škole, děti jsou po celou dobu v doprovodu kvalifikovaného instruktora.

MÍSTO KONÁNÍ KURZU:

Kurz je realizován ve SKI areálu Stará Ves. Výuka probíhá primárně v dětském lyžařském parku s lanovým vlekem. Po zvládnutí zastavení v pluhu a oblouku v pluhu pokračuje výuka na veřejné sjezdovce se dvěma vleky ( kotva, poma ). Nově vybudované zázemí zajistí dětem občerstvení v teple, dětský koutek, vytápěné toalety.

BEZPEČNOST:

Rozdělení dětí do skupin dle dovedností a věku přímo na místě.

Zapůjčení bezpečnostních vest pro každé dítě zdarma. Povinné jsou přilby.

Dětský lyžařský park = nejbezpečnější a nejatraktivnější místo pro výuku dětí.

DALŠÍ INFORMACE:

Doprava je zajištěna organizátorem (9-místným transporterem nebo velkým autobusem dle počtu dětí) Půjčení lyžařského vybavení (kvalitní seřízené lyže + lyžařské boty, přilba) může být zapůjčeno přímo v místě konání kurzu za speciální cenu 600,-Kč/týden. Platba probíhá předem společně s platbou za kurz.

Vlastní i půjčené lyže je možné uschovat v místě konání kurzu.

Metodika výuky – učíme bez lyžařských holí, pokročilé lyžaře základy carvingu i s holemi

CENA ZAHRNUJE:

Cena zahrnuje: 10 hod. výuky lyžování (včetně rozdělení dětí do skupin a závěrečných závodů), dopravu do místa konání kurzu a zpět, vstup do dětského lyžařského parku, skipasy, základní pojištění lyžařské školy, možnost úschovy lyží v místě konání kurzu, organizaci závodů, včetně drobných cen pro vítěze a diplomů pro všechny účastníky kurzu, fotodokumentaci kurzu, kterou Vám na vyžádání zašleme.

Storno poplatky: v případě, že dítě nenastoupí na kurz z důvodu nemoci, budou samozřejmě navráceny peníze v plné výši, ale musí být řádně omluveno telefonicky nebo písemně 24 hodin před kurzem. Pokud bude omluveno později, nebo vůbec, storno poplatek z ceny je 40%. Pokud dítě přeruší z jakéhokoliv důvodu kurz, ( vyjímka je zranění z kurzu ) peníze se nevrací a storno poplatek je tudíž v plné výši 100%.

Kurz snowboardingu bude otevřen dle počtu zájemců.

Kappelova.G@seznam.cz